Post title getting code

Тисячі людей, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу людей розповідаємо читачам.

***
Пані Євгенія з міста Слов’янська Донецької області вже давно на пенсії. Вона ніколи не могла подумати, що старість їй доведеться зустрічати в умовах постійних обстрілів. Жінка має проблеми зі здоров’ям та дуже погано ходить, при цьому вона вимушена жити без світла та води.

Зі сльозами на очах пані Євгенія дякує всім, хто її підтримує в такий важкий час: «Дорогі волонтери, дякую, що з березня ви нас не забуваєте та допомагаєте».

***
Родина Смиренських проживала у місті Бахмуті Донецької області, поки не стало зрозуміло, що ситуація надалі лише загострюється.
Сім’я вирішила переїхати до родичів, проте там виявилося не краще. Вже незабаром внаслідок обстрілів був не лише частково зруйнований двір, а й пораненений один із членів родини. «Тоді ми зрозуміли, що так далі тривати не може», – згадують вони.

У волонтерському центрі Смиренські дізналися про екстрену продовольчу допомогу від ADRA Ukraine. Родина дуже вдячна всім, хто причетний до надання цієї підтримки, яка стала рятівною для них у найскрутніші часи.

Опубліковано: 22.12.2022

Інші новини:

Інші новини: