Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.

***
Людмила Познякова зі своєю родиною потрапила до міста Дніпра внаслідок воєнних дій — їхнє рідне місто було повністю зруйноване. Родина Познякових тривалий час перебувала під бомбардуваннями в окупованому Сєвєродонецьку. А потім сталося пряме влучання в їхню квартиру, після чого вони вирішили виїхати з міста, щоб зберегти життя. Більш того, невістка Людмили була на останньому місяці вагітності, народжувати за таких обставин неможливо. Дніпро було найближчим безпечним містом, і родина не пошкодувала про таке рішення.

«Про організацію ADRA Ukraine ми дізналися із соцмереж. Я заповнила заявку та просто сподівалася, що нам допоможуть, — каже Людмила. — У нас уже поповнилася сім’я — у мого сина народилася донька. Виникла потреба купити елементарні речі для новонародженої дитини. А з грошима було дуже складно».

Вже незабаром вони отримали матеріальну допомогу, яка пішла на оренду житла та речі першої необхідності для себе та дитини.

Людмила висловлює величезну подяку організації за вчасно надану підтримку.

***
Родина Людмили отримала допомогу в межах проєкту Lifesaving Evacuation, Assistance and Protection (LEAP) за підтримки уряду Канади. Окрім фінансової допомоги цей проєкт містить ще такі напрями, як соціальні перевезення, евакуація (у тому числі малорухливих людей), психологічна підтримка тощо.

Опубліковано: 05.01.2023

Інші новини:

Інші новини: