Категорія: НовиниОпубліковано: 18.01.2023

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.

***
Родина Валерія Зозулі приїхала до Києва одразу після того, як розпочалася окупація Херсона. Він сам залишався в місті ще пів року, але потім теж наважився виїжджати. Валерій каже, що крім постійних обстрілів існувала ще одна загроза його життю — у місті закінчувалися ліки, які він має постійно приймати.

У вересні він приїхав до Києва і з’єднався зі своєю родиною. Роботу він втратив з початку повномасштабної війни, тож у столиці йому довелося розпочинати все наново. Гроші були тільки на найнеобхідніше. Їм пощастило, що дуже вчасно їхня знайома розповіла про благодійну організацію ADRA Ukraine та записала сім’ю Валерія на отримання фінансової допомоги.

Кошти прийшли дуже вчасно — Валерій зміг придбати необхідні ліки для підтримки свого здоров’я. Фінансова допомога від партнерів Canadian Foodgrains Bank допомогла родині Валерія Зозулі пережити найважчі моменти в житті та стати на ноги.

Ця сім’я дуже вдячна за допомогу й за те, що їх не залишили наодинці з бідою.

***
Родина Валерія отримала допомогу в межах проєкту за підтримки Canadian Foodgrains Bank, який вже охопив 6 681 особу, що постраждала внаслідок бойових дій на території України. Загальна сума допомоги склала 44 249 040 грн.

Інші новини:

Інші новини: