Категорія: НовиниОпубліковано: 27.02.2023Перегляди: 1362

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.

***

Олександр із сином виїхали з м. Вугледара 17 березня 2022 року. Під час повномасштабного вторгнення Донецька область опинилась в епіцентрі бойових дій і Олександр найперше хотів врятувати свого семирічного сина.

«Голова нашого міста попередив, що можливі часті обстріли, що будуть точитися бої, тож краще поїхати в більш безпечне місце і там перечекати біду», — згадує Олександр.

Спочатку вони поїхали до Дніпра, а через деякий час чоловік дізнався про центр для внутрішньо переміщених осіб в м. Бучі від координатора та волонтера благодійної організації ADRA Ukraine. Про саму організацію чоловік знав уже давно, і про те, що вона надає допомогу в різних напрямах

Олександр із сином переїхали до Бучі наприкінці грудня і зараз проживають у цьому центрі для ВПО. Чоловік навіть не очікував, що будуть такі хороші умови проживання.

«У нас є власна кімната, Інтернет з безперебійним живленням, спортзал та щоденне харчування. Коли вимикають світло — працюють генератори, тож ми перебуваємо в повністю комфортних умовах», — каже він.

Олександр дякує всім, хто допоміг в облаштуванні такого центру для переселенців: «Не втомлююсь казати вам спасибі, бо не знаю, що б ми робили без вас!».

***

Олександр з сином отримали допомогу в рамках проєкту за підтримки партнерів – мережі ADRA (представництв організації в Німеччині, Китаї, Чехії, Франції, Італії, Норвегії, Португалії), а також ADRA International.

Інші новини:

Інші новини: