Post title getting code

Тисячі людей, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу людей розповідаємо читачам.

Сім’я Брезіних та Хмиленків з міста Антонівки (Херсонська область).
Рідний дядько Тетяни Брезіної — Василь Хмиленко пережив інсульт. Зараз він не має можливості пересуватися і практично весь час перебуває в лежачому стані. Тітка Тетяни отримала інвалідність, а мама після пережитої активної фази бойових дій у Херсоні страждає на головні болі та втрату пам’яті. У неї погіршився стан здоров’я і тепер їй потрібно постійно приймати ліки.

Уся родина після довгих місяців перебування в окупації вирішила евакуюватись із Херсонської області до Миколаєва. У рідній Антонівці давно немає ні світла, ні тепла, ні води. Обстріл міста ведеться щодня. І звичайно, складно було знайти в таких умовах ліки, необхідні для підтримки життєдіяльності рідних. Розуміючи, що так довго тривати не може, Тетяна вирішила вивезти маму, тітку та дядька в безпечніше місце.

Вона випадково дізналася про благодійну організацію ADRA Ukraine, яка надає допомогу в евакуації малорухливих людей із прифронтових зон України. Тетяна зв’язалася з куратором проєкту Анастасією і буквально через два дні їм призначили машину швидкої допомоги.

«Ми дуже переживали, як проходитиме процес евакуації. Дядько лежачий, переносити його самостійно дуже важко. Але нам допомогли співробітники організації, які були в кареті швидкої. Дядю всю дорогу підтримували, щоб не переживав та не боявся», — каже Тетяна. Разом із водієм та супроводжуючим в машині швидкої також був парамедик, готовий будь-якої хвилини надати медичну допомогу хворим.

Нині родина живе в орендованій квартирі в Миколаєві. І дякує кожному співробітнику організації та її партнерам за можливість перебувати в безпечнішому місці, де є тепло та вся необхідна інфраструктура.

«Ми раді можливості перезимувати тут. Дякуємо вам за те, що не залишили наодинці зі своїм лихом!».

Опубліковано: 16.12.2022

Інші новини:

Інші новини: