Категорія: НовиниОпубліковано: 29.12.2022

Post title getting code

Від початку повномасштабної війни багато людей зіткнулися з проблемою руйнування або пошкодження нерухомого майна внаслідок бойових дій. Більшості людей вже відомо про існування програми компенсації виведеного з ладу чи зруйнованого житла, проте мало хто знає, як вона працює.

Громадяни мають право подавати інформаційне повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно незалежно від місця проживання чи перебування.

Інформаційне повідомлення подається особою самостійно засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг або з використанням мобільного додатка порталу «Дія» у разі наявності реєстраційного номера облікової картки платника податків, через адміністратора центру надання адміністративних послуг або нотаріуса.

Повідомлення повинно містити такі дані:

1. ПІБ особи;
2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків особи або серію та номер паспорта, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності);
3. Контактні дані особи (номер телефону, адреса електронної пошти);
4. Відомості про нерухоме майно.

Нагадуємо, що діє безкоштовна юридична допомога для внутрішньо переміщених осіб. Напрям працює в межах проєкту GFFO, що реалізується ADRA Ukraine за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, а також німецького представництва ADRA.

Отримати допомогу ОФЛАЙН можна за адресою: м. Дніпро, вул. Козакова, 2-Д (бізнес-центр «Continent», каб. 102).

Отримати допомогу ОНЛАЙН можна за номером: +38 050 434 84 62

Професійну консультацію надає сертифікований юрист Євген Страшко. Фахівець допомагає у вирішенні юридичних питань, консультує стосовно актуальних труднощів, які щодня переживають переселенці з різних регіонів України.

Інші новини:

Інші новини: