Категорія: НовиниОпубліковано: 26.01.2024

Post title getting code

Центр підтримки та захисту від благодійного фонду імені Бориса Возницького у місті Львові приймає людей з окупованих територій чи місць, де тривають бойові дії. З першого дня роботи, з червня 2023 року, цей транзитний прихисток, де люди можуть перебувати 1–2 тижні, допоміг понад 1400 тимчасово переміщеним українцям. Зараз тут проживає до 50 осіб, переважно це жінки з дітьми, люди поважного віку та особи з інвалідністю. Від заснування і дотепер основним партнером прихистку є благодійна організація ADRA Ukraine, підтримка від якої дозволяє надати допомогу такій кількості вимушених переселенців.

ADRA Ukraine у межах проєкту LEAP за підтримки Уряду Канади покрила всі питання фінансування комунальних витрат, цілодобового чергування адміністратора, харчування, гігієни, господарського забезпечення, транспорту гостей, психологічної допомоги та забезпечила багато інших важливих потреб.

Мета створеного прихистку — на перший час забезпечити людей всім необхідним: теплим харчуванням, зручним ліжком, засобами гігієни, психологічною підтримкою, послугами рекрутера. Час від часу проводяться майстер-класи, розважальні заходи. Команда БФ ім. Возницького докладає максимум зусиль, щоб виснажена морально і фізично людина, яка втратила все, що мала, змогла набратись сил, морально та фізично відновитись і впевнено рухатись далі за межами прихистку.

З питань евакуації і розселення в прихистках звертайтеся за номерами гарячої лінії ADRA Ukraine:
+38 067 333 17 52
+38 093 170 67 39
+38 050 615 57 50

Інші новини:

Інші новини: