Категорія: НовиниОпубліковано: 29.07.2022

Post title getting code

У місто Тальне Черкаської області доставили чергову допомогу — фуру вагою сім тон із засобами гігієни, продуктами харчування, у тому числі для дітей, та медикаментами.
Серед бенефіціарів: багатодітні родини, люди з інвалідністю або хронічними захворюваннями, родини з одним годувальником та матері-одиначки, родини, які залишись без роботи тощо. Також ADRA надала допомогу медичним закладам Тального. Днями сюди доставили фури з медикаментами та перев’язувальними матеріалами.

У місті Києві 24 липня команда психологів ADRA Ukraine провела захід з психологічної підтримки для жінок-переселенок зі сходу України. Тематична програма під назвою «Фруктовий вечір» містила тренінги від психологів, як створювати та підтримувати гарний настрій. Ведучі розповіли про гормони настрою, тактильний прояв почуттів та вплив обіймів, а також показали практичні вправи. Загалом же у межах проєкту DANIDA лише за минулий тиждень психосоціальну підтримку отримали 672 особи, постраждалі від війни.

Триває евакуація людей з евакуаційного пункту в Запоріжжі, евакуація з гарячих точок та соціальні перевезення. У Біленьківській громаді Запорізької області 7 липня відбувся перший рейс ще одного соціального маршруту від ADRA Ukraine, реалізований у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund. Ця громада нараховує майже 10 тисяч мешканців, з яких близько тисячі переселенців.
Станом на 22 липня 2022 року ADRA Ukraine забезпечує безперебійне курсування 30 соціальних маршрутів у кількох областях України. З лютого цього року в межах проєкту до безпечних місць евакуювали 3 013 осіб, доступ до життєво необхідної інфраструктури надали 9 878 особам.

Активно реалізується продовольча допомога населеним пунктам Донецької області, де гостро стоїть потреба в продуктах харчування, питній воді, засобах гігієни.
Допомога була спрямована в такі населені пункти:
— 26 палетів продуктів харчування в Часів Яр;
— 25 палетів у смт Олександрівка;
— продукти харчування в селище Комар;
— продовольча допомога та очищувачі води в місто Покровськ;
— продукти харчування, засоби гігієни в смт Новодонецьке.

Інші новини:

Інші новини: