Категорія: НовиниОпубліковано: 05.05.2023Перегляди: 1098

Post title getting code

У межах проєкту ADRA Ukraine за підтримки мережі партнерів ADRA (представництв організації в Німеччині ADRA Deutschland e.V., Китаї ADRA China, Чехії ADRA CZ, Франції ADRA France, Італії ADRA Italia, Норвегії ADRA Norge, Португалії ADRA Portugal, Австралії ADRA Australia), а також ADRA International ADRA International власники 24 домоволодінь отримали фінансову допомогу на відновлення житла на суму 1 440 000 грн.

Всього за час роботи проєкту мешканці Київської області отримали фінансову допомогу на відновлення житла, пошкодженого внаслідок обстрілів у березні 2022 року, на суму 3 780 000 грн. Крім того, ADRA Ukraine видала власникам постраждалих домоволодінь сертифікати на придбання будівельних матеріалів на суму 4 686 000 грн.

Формування списку бенефіціарів та їх моніторинг проводились у співпраці з місцевою владою. Пріоритетними категоріями населення, які отримали допомогу, стали люди пенсійного віку, родини з дітьми, особи з інвалідністю та інші вразливі категорії.

Крім того, проєкт охоплює такі напрями як надання прихистків внутрішньо переміщеним особам, а також допомогу у вигляді сертифікатів на придбання будівельних матеріалів.

Інші новини:

Інші новини: