Категорія: НовиниОпубліковано: 22.04.2024Перегляди: 143

Post title getting code

У прихистку «Гостина» в місті Дніпрі 17 квітня психологиня ADRA Ukraine Лоліта Гета провела захід з групової арт-терапії для дорослих. У цьому закладі проживають переселенці — дорослі та діти з Луганської, Донецької, Запорізької областей, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії. Зустріч, присвячену відновленню ресурсного стану, відвідали близько 15 осіб, серед яких люди поважного віку та особи з інвалідністю. Допомога відбулася у межах проєкту LEAP за підтримки Уряду Канади та канадського представництва ADRA.

Під час арт-терапії учасники заходу розмальовували кольоровими фарбами чорні аркуші паперу, створюючи весняні букети, що символізувало подолання негативного стану позитивними емоціями. Замість пензлів для малювання використовували листя з вулиці, повітряно-бульбашкову плівку та інші нетрадиційні інструменти. Крім того, говорили про методи самовідновлення, важливість відпочинку, вчилися шукати ресурси поруч з собою, робили дихальні вправи.

Психологині ADRA Ukraine не вперше надають допомогу мешканцям прихистку «Гостина» в Дніпрі. Фактично така допомога для дітей і дорослих у межах проєкту LEAP надається від часу заснування цього прихистку.

Інші новини:

Інші новини: