Категорія: НовиниОпубліковано: 31.10.2023

Post title getting code

У місті Бучі Київської області 29 жовтня відбулася групова тематична програма «Українські вечорниці», яку відвідали близько 40 осіб. Її мета — емоційне розвантаження мешканців міста, постраждалих від війни, серед яких переселенці, люди, що пережили окупацію, втратили близьких або житло. З відвідувачами заходу, що став можливим у межах проєкту LEAP за підтримки Уряду Канади, працювали психологині ADRA Ukraine Ірина Ісакова та Ольга Ващиніна.

Програма проходила у форматі невимушеного спілкування «за чашкою чаю». На столах були вареники й різноманітні смаколики, приготовлені місцевими волонтерами. Під час тренінгу з поповнення ресурсу учасники вчилися протистояти емоційному вигоранню. Також відбувся тренінг з арт-терапії, на якому присутні малювали свої емоції, щоб краще їх розпізнавати, правильно приймати і проживати. Програма містила й елементи музичної терапії — лунали українські народні пісні, що піднімало загальний настрій. Також діяла фотозона в стилі українського фольклору.

Ведучі програми почули багато позитивних відгуків від тих, хто завітав на «вечорниці». Люди дякували, що пережили широкий спектр емоцій і отримали психологічну підтримку.

Інші новини:

Інші новини: