Категорія: НовиниОпубліковано: 11.04.2024Перегляди: 216

Post title getting code

Представники команди програми Всесвітньої продовольчої програми ООН, що реалізується у партнерстві з ADRA Ukraine (за підтримки швейцарського представництва ADRA), 2 квітня зустрілися з головою Вільхуватської громади Куп’янського району Харківської області Євгеном Шаповалом. Метою зустрічі було вирішення питань гуманітарної кризи з урахуванням безпекової ситуації. Крім того, в село Приколотне благодійна організація завезла 1 400 продуктових наборів від ВПП ООН, найближчим часом їх планують видати мешканцям.

Оскільки Вільхуватська громада перебуває у зоні інтенсивних обстрілів, доставка гуманітарної допомоги її жителям потребує додаткових заходів безпеки, узгодженості дій як волонтерів, так і місцевої адміністрації. Графік видачі продуктів буде погоджуватися з головою громади. За сильних обстрілів видача може припинитися на кілька днів.

На сьогодні в громаді залишаються близько 2 тисячі людей, переважно це особи пенсійного віку, що виживають за рахунок присадибних ділянок і гуманітарної допомоги. Щомісяця ці мешканці отримують продуктові набори від ВПП ООН, а також щотижня — свіжий хліб.

Інші новини:

Інші новини: