Категорія: НовиниОпубліковано: 17.08.2023

Post title getting code

У місті Ірпені Київської області 16 серпня співробітники ADRA Ukraine зустрілися з керівництвом міста й мешканцями будинку по вул. Котляревського, 52-А, де недавно завершились ремонтні роботи. Зустріч була присвячена підсумкам проєкту «Допомога протягом зимового періоду 2022–2023 рр. у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та Харківській областях», який реалізується за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF). Згідно з цими підсумками, загальна сума допомоги місту з боку ADRA Ukraine за підтримки UHF перевищила 18 мільйонів гривень.

Присутній на зустрічі мер Ірпеня Олександр Маркушин зазначив, що ADRA Ukraine — одна з небагатьох організацій, яка надала таку значну допомогу ірпінцям, він подякував за співпрацю та вручив відзнаки її представникам. Заступник керівника ADRA Ukraine Олександр Дулгер наголосив на тому, що благодійний фонд продовжить підтримувати місто-герой Ірпінь у відновленні житлового фонду та надавати допомогу мешканцям міста.

Загалом за період роботи на території Ірпеня відбулися ремонтні роботи в 13 житлових будинках, що передбачали відновлення дахів, фасадні роботи, доставку будівельних матеріалів, ремонт котельні та облаштування прихистку для переселенців.

Крім цього, понад 40 сімей міста отримали сертифікати на будівельні матеріали, еквівалентні 43 500 та 91 000 гривень. Також у січні 2023 року для облаштування пунктів незламності до Ірпеня доставили два генератори.

Житловий будинок за адресою: вул. Котляревського, 52-А став останнім об’єктом в цьому місті, де завершились ремонтні роботи в межах проєкту. У цьому будинку відремонтували дах та замінили пошкоджену балку перекриття.

Інші новини:

Інші новини: