Категорія: НовиниОпубліковано: 16.05.2024Перегляди: 41

Post title getting code

Жителі населених пунктів Херсонської області, які зазнали руйнувань інфраструктури внаслідок бойових дій, користуються транспортною допомогою від ADRA Ukraine у межах проєкту PEACE за підтримки Aktion Deutschland Hilft та німецького представництва ADRA. Автобус для перевезень придбаний за підтримки корейського представництва ADRA. Таким чином мешканці регіону отримують доступ до адміністративних, медичних чи продовольчих установ у сусідніх населених пунктах. З 29 січня по 15 травня соціальними перевезеннями у межах проєкту на Херсонщині скористалися 1 650 осіб.

Ця допомога надається на прохання Нововоронцовської військової адміністрації Херсонської області. Зараз рейси відбуваються тричі на тиждень та охоплюють 11 населених пунктів. До кінця квітня ADRA Ukraine охоплювала 17 населених пунктів та було 4 рейси на тиждень, але у зв’язку з безпековою ситуацією благодійна організація припинила працювати на одному з маршрутів.

Одна з бенефіціарок, що користується соціальними рейсами — Катерина, яка тимчасово проживає в м. Кривий Ріг і вимушена кожного дня їздити на роботу до селища Нововоронцовки. Вона розповідає: «Там мій дім, але через постійні обстріли жити вдома з малолітніми дітьми небезпечно. Тому доводиться жити в Кривому Розі, а завдяки ADRA Ukraine я їжджу до Нововоронцовки на роботу, оскільки робота зараз дуже важлива».

Також соціальні рейси проєкту PEACE відбуваються ще в двох областях. У Дніпропетровській області ними у зазначений період скористалися 3 075 осіб, а в Запорізькій — 1 461 особа.

Інші новини:

Інші новини: