Категорія: НовиниОпубліковано: 09.11.2022Перегляди: 2164

Post title getting code

Лілія Постельняк, Донецька область (м. Красногорівка)

Двадцять четвертого лютого вона з родиною знаходилась в рідній Красногорівці Донецької області. Чоловік планував їхати на заробітки до Польщі, у нього вже був куплений квиток, коли зранку надійшла звістка, що в Україні почались бойові дії.

«Спочатку ми дізнались, що Харківську область обстріляли і вже були прильоти ракет в Києві. Тоді ми зрозуміли, що це буде повномасштабне вторгнення», — згадує Лілія.

Спочатку Постельняки вирішили залишатись вдома, адже на руках у Лілії була маленька одномісячна дитина.
Але через тиждень почали обстрілювати і Донецьку область. За словами Лілії, Мар’їнку зрівняли з землею. Багато хто залишився жити в Красногорівці, зокрема і батьки Лілії, але всі вони перебувають під постійними обстрілами, у підвалі, без води та світла.

Коли обстрілів побільшало, Лілія з чоловіком вирішили евакуюватися з Красногорівки. Вони залишили квартиру, яку щойно купили, та поїхали з дитиною до родичів у Київ. Два тижні прожили у сестри, а потім вирішили шукати квартиру в оренду. Втім, коштів у родини зовсім не було.

Врятував щасливий випадок. «Про організацію ADRA Ukraine я дізналась, ще перебуваючи в рідному поселенні, — згадує Лілія. — А згодом, вже в Києві, я звернулася на гарячу лінію організації з проханням допомогти нам фінансово. І нам цю допомогу надали». Кошти пішли на оренду квартири в столиці, а також на засоби гігієни для дитини.

Згодом Лілія змогла влаштуватись на роботу до ADRA Ukraine, її кандидатуру ухвалили на посаду координатора проєкту WFP у Донецькій області.

«Велика подяка організації за допомогу і за те, що повірили в мене та взяли на роботу. Тепер мені є за що існувати — ви стали справжнім спасінням для мене!»

Інші новини:

Інші новини: