Категорія: НовиниОпубліковано: 13.06.2023

Post title getting code

Психологи ADRA Ukraine провели переадресування осіб, які потребують медичної допомоги, до приватник медичних установ міст, у яких працюють центри захисту ADRA Ukraine. Усього здійснили 97 переадресацій осіб, які отримували психологічну допомогу від організації, а саме тих, хто постраждав унаслідок війни та має супутні захворювання. Ці особи змогли отримати консультації фахових вузькопрофільних лікарів, пройти медичне обстеження, отримати допомогу, що потребує легких хірургічних втручань, пройти догоспітальне обстеження або обстеження для встановлення клінічного діагнозу.

Важливо, що в ході обстежень відбулося 12 випадків раннього виявлення онкологічних захворювань, 18 осіб розпочали термінове амбулаторне лікування та 7 осіб були перенаправлені на термінові оперативні втручання.

Напрям переадресування є дуже важливим в психосоціальній роботі психологів, адже невиявлені захворювання, які мають клінічну картину, схожу за симптоматикою до психологічних чи психіатричних хвороб, можуть негативно впливати на проведення психотерапевтичної роботи. Тому проведення комплексного виявлення та лікування фізичних хвороб та психологічних порушень є значним кроком у підтримці населення, постраждалого від війни.

Психологічна та медична допомога надана за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та німецького представництва ADRA.

Інші новини:

Інші новини: