Категорія: НовиниОпубліковано: 01.11.2022

Post title getting code

Триває роздача продовольчих наборів у співпраці з ADRA Slovakia. Минулого тижня допомога дісталася одразу декількох населених пунктів.

Переселенці з гарячих точок та окупованих територій країни, що мешкають у селі Новоселівка Полтавської області, отримали продовольчу допомогу від ADRA Ukraine, у тому числі й продовольчі набори за підтримки ADRA Slovakia.

У Харківській області спільними зусиллями з місцевими громадськими організаціями та за підтримки уповноваженого посла Словакії в Україні Марека Штефана у прихисток для людей поважного віку доставили гуманітарні набори. Вони складаються з продуктів харчування та предметів особистої гігієни. Житло багатьох з цих людей зруйновано, деякі були вимушені залишити свої домівки через постійні обстріли, інших евакуювали з населених пунктів області. Переважний вік мешканців прихистку — за 80 років. Є й ті, кому майже 100 років. Деякі пересуваються самостійно, проте більшість з них прикуті до ліжка й можуть пересуватися лише на інвалідних візках. Тож ця допомога для них була вкрай важливою.

Загалом від початку проєкту завдяки сприянню ADRA Slovakia таку допомогу вже отримали близько 69 960 нужденних осіб.

Інші новини:

Інші новини: