Категорія: НовиниОпубліковано: 11.09.2023

Post title getting code

З 4 по 9 вересня в прихистках, адміністративних центрах та місцях розміщення внутрішньо переміщених осіб Житомирської області працювала мобільна група проєкту GFFO ADRA Ukraine з м. Житомира. У складі групи допомогу громадянам, постраждалим від війни, надавали юрист організації Євген Страшко, психолог Юлія Залуцька, PSS координатор Анна Матвієнко та менеджер проєкту Joshua McEdward.

Під час роботи працівники мобільної групи надали 186 консультацій ВПО з Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської та Запорізької областей, з містечок, які окуповані чи розташовані в зоні бойових дій. Мешканцям приймаючих громад, умови життя яких значно погіршилися внаслідок війни, надали 19 консультацій. Також 53 особи з числа ВПО отримали направлення на безкоштовні медичні обстеження, 19 дітей отримали психологічну допомогу, 3 дітей з тяжкими хронічними хворобами будуть безкоштовно обстежені у профільних спеціалістів.

Спеціалісти групи вели прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг м. Житомира, прихистку для ВПО села Соколів Курненської громади Житомирської області, у прихистку і будинку культури Романівської громади, в Оліївській та Пулинській громадах.

Мешканці прихистків дуже вдячні проєкту GFFO, який реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та німецького представництва ADRA, та всім працівникам ADRA Ukraine за таку потрібну та своєчасну допомогу. Адже більшість цих людей пережили окупацію, виїхали без особистих речей, були заселені в прихистки в сільській місцевості, далеко від міста, втратили житло, джерело доходів та доступ до лікарських послуг, тому візит мобільної групи був для них дуже потрібним та своєчасним.

Інші новини:

Інші новини: