Опубліковано: 25.08.2022Категорія: Новини

Пройшло пів року. Пів року з початку бойових дій на території України. Щодня та щохвилини кількість жертв цієї катастрофи лише зростає. ADRA Ukraine прагне допомогти всім, хто цього дійсно потребує… Ми надаємо підтримку в таких напрямах: евакуація та соціальні перевезення, продовольча допомога та засоби гігієни, фінансова, психологічна та інформаційна допомога.

За 6 місяців діяльності організація ADRA Ukraine евакуювала понад 30 тисяч осіб з гарячих точок та окупованих територій. Послугами транспорту та соціальних перевезень скористались близько 15 тисяч людей. У межах продовольчої програми від ADRA Ukraine ми роздали більш ніж 7 мільйонів буханок хліба. Понад 800 тисяч нужденних отримали продовольчі набори для себе та своїх родин.

Сто сімдесят чотири тисячі літрів — стільки питної води ми завезли в регіони України зі складною інфраструктурою. Сто тридцять сім мільйонів гривень перерахували в якості фінансової допомоги жертвам конфлікту. І вже понад 20 тисяч людей та їхніх сімей отримали кошти від ADRA Ukraine. Шістдесят тисяч осіб отримали тимчасовий прихисток від організації. П’ятнадцять тонн медичних засобів отримали від нас лікарні та важко поранені хворі.

Тільки за пів року було опрацьовано понад пів мільйона запитів, які надходили на гарячу лінію організації. І кожного дня таких дзвінків — десятки тисяч!

Це частина того, що ми робимо завдяки вашій підтримці. Дякуємо вам за довіру! Працюємо кожного дня, щоб ви змогли повернутись до звичайного життя. Разом ми зможемо все!