Категорія: НовиниОпубліковано: 09.12.2022Перегляди: 1915

Post title getting code

З п’ятого грудня в Києві стартував проєкт «Діти — дітям», який щорічно проводиться за ініціативи ADRA Ukraine. Кожен охочий може отримати пусту подарункову коробочку в одному із пунктів збору подарунків ADRA, наповнити цінними для дітей речами та принести її назад до 20 грудня. Після чого ці подарунки відправлять на деокуповані території країни, де їх роздадуть діткам, що постраждали від воєнного конфлікту.

Минулого тижня волонтери ADRA Ukraine разом з продовольчою допомогою за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН дісталися села Невське на Луганщині, де наразі не вщухають обстріли та зруйнована велика кількість житлових будинків. Мешканці отримали 280 продовольчих наборів загального призначення вагою 12,5 кг та 215 буханців свіжого хліба.
Від початку проєкту жителі Луганської області отримали загалом 100 191 продуктовий набір.

Майже 7 000 бутлів питної води доставила ADRA Ukraine у населені пункти трьох областей України. Проєкт реалізується в партнерстві з чеським відділенням ADRA за фінансової підтримки компанії «Атлас Копко». Уже понад декілька місяців здійснюється відправка питної води на території зі зруйнованою системою водопостачання. Станом на сьогодні питна вода дісталася одразу декількох регіонів, серед яких Дніпропетровська, Херсонська та Харківська області.

У межах проєкту LEAP за сприяння уряду Канади реалізується транспортна допомога у восьми областях України, у тому числі евакуація мирного населення з Херсонської області та безпосередньо з міста Херсона. Серед евакуйованих — люди пенсійного віку, особи з інвалідністю та важкохворі. Незважаючи на нелегкі обставини, станом на сьогодні близько 200 осіб вже успішно евакуювали та доставили до пункту подальшого транспортування.

Інші новини:

Інші новини: