Категорія: НовиниОпубліковано: 31.08.2022

Post title getting code

З перших днів воєнного конфлікту однією з гострих потреб вразливих верств населення є допомога у вигляді продуктів харчування. За підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН вже більше 5 місяців ADRA Ukraine реалізує проєкт екстреної продовольчої підтримки постраждалому населенню.
У межах проєкту на регулярній основі надходить допомога у вигляді продуктових наборів різного призначення, харчування для дітей від 6 до 23 місяців, роздачі хліба.
Діяльність охоплює 12 областях України.

У серпні місяці проєкт розпочав реалізацію ще одного вигляду продуктової допомоги та здобув нових відміток по всім напрямам.
Було роздано 2 598 475 буханок хліба. Одинадцять областей, серед яких Запорізька, Полтавська, Луганська, Донецька, Миколаївська, Харківська та інші, отримали 199 575 продуктових наборів різного призначення.
В межах нового виду допомоги волонтери здійснили видачу 73 684 продовольчих сертифікатів в Чернігівській та Сумскій областях.

Загалом, за весь час реалізації проєкту ADRA Ukraine за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН роздали понад 862 793 продуктових наборів та близько 9 644 455 буханок свіжого хліба.

Інші новини:

Інші новини: