Категорія: НовиниОпубліковано: 01.02.2024

Post title getting code

Прихисток «Місто Добра» в Чернівцях є центром для дітей та жінок, які опинились в складних життєвих обставинах. Там отримують допомогу постраждалі від домашнього насилля та війни, ті, хто потребує лікування та реабілітації або живе за межею бідності та прагне розвиватись заради своїх дітей. Благодійна організація ADRA Ukraine надає фінансову допомогу цьому прихистку в межах проєкту LEAP за підтримки Уряду Канади. З моменту підписання угоди, з 21 червня 2023 року благодійна організація перерахувала «Місту Добра» 5 643 171 грн.

Завдяки цим коштам прихисток оплатив комунальні послуги (електропостачання та вивіз сміття); виплатив зарплату 21 працівнику (адміністративній команді і тим, хто безпосередньо піклується про маленьких мешканців «Міста Добра»); «Місто Добра» забезпечене побутовим інвентарем та кухонним приладдям, миючими засобами та засобами гігієни; підопічні в «Місті Добра» забезпечені продуктами (м’ясна продукція, риба, твердий сир, овочі, фрукти, зелень, крупи, приправи, печиво, бісквіти, безлактозне харчування); прихисток оплатив паливо для авто, яке возить дітей в школу, лікарні, на закупи та в інших необхідних ситуаціях.

Як висловлюється команда прихистку, кожна гривня із суми, перерахованої від ADRA Ukraine — нова можливість для втілення масштабних проєктів та щоденної клопіткої благодійної роботи. «За кожною врятованою долею стоїть забезпечення організаційної та щоденної побутової роботи благодійного фонду. Це гарантує неперервну підтримку тих, хто найбільше потребує допомоги, вчасне реагування на потреби та якісні зміни в суспільстві».

Інші новини:

Інші новини: