Категорія: НовиниОпубліковано: 20.07.2022

Post title getting code

Розповідає Ольга Чабах:

— Хочу від щирого серця подякувати психологічній групі підтримки та її керівнику — Раїсі Степанівні Кузьменко! Війна зруйнувала наше життя повністю. Героїчно загинув наш єдиний син, захищаючи людей, рятуючи дітей від загибелі. Глибину болю неможливо описати й передати словами… Від снаряду зруйнований і згорів ущент наш будинок. Ми психологічно, емоційно та фізично знаходилися в дуже тяжкому стані.

Приєднавшись до групи «Психологічна допомога ADRA», я почала виконувати практичні заняття. Вони всі по черзі приносили свої результати. Складнішою була ситуація з чоловіком, глибина батьківського болю поглинула його. Він не сприймав ані слів, ані не реагував на допомогу. В одній із консультацій з Раїсою Степанівною я з болем і тривогою поділилась переживаннями за чоловіка. Порада була проста — проявити любов без слів, тільки дії. У той день чоловік у якості волонтера якраз був на чергуванні в нічну зміну. Для себе я вирішила прийти до нього несподівано, рано вранці, з квітучою гілочкою акації. Він був дуже здивований, а на обличчі з’явилася посмішка. Перша від початку війни. За весь цей час через важкі переживання він втратив смакові якості і не відчував аромату. Я подарувала гілочку акації, а він у відповідь: «Вона так пахне!», — уявляєте?

Я почала приходити протягом тижня в різний час і кожного разу бачила посмішку радості при зустрічі, а кожна подарована квітка мала свій аромат. І він вже чекав, коли я прийду. Так, через складні обставини в нас зараз немає житла, ми не можемо спланувати майбутнє, але в нас є дещо важливе — Сьогодні і Зараз. Підтримуючи один одного, зберігаємо світлу пам’ять про сина й віримо в найкраще. Можливо, для когось наш маленький досвід стане в пригоді. Бережіть один одного.

Окремо подяка благодійній організації ADRA Ukraine за підтримку людей у ці нелегкі часи!

Інші новини:

Інші новини: