Категорія: НовиниОпубліковано: 21.06.2024

Post title getting code

Конференція, що відбулася 17 червня в Києві, була присвячена співпраці між державними органами та найбільшими представниками гуманітарної сфери, зокрема міжнародними організаціями, у наданні грошової допомоги найуразливішим верствам українського населення. Організатором виступила Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України за підтримки програми USAID «РАДА: наступне покоління». Серед учасників заходу були народні депутати, представники Кабінету Міністрів України, органів державної влади, міжнародних партнерів, громадських організацій. Усього захід зібрав понад 80 організацій і 400 осіб. Благодійну організацію ADRA Ukraine на конференції представляла Марина Рожко, керівниця проєкту LEAP за підтримки Уряду Канади та представництва ADRA у Канаді. Вона взяла участь в обговоренні викликів, ризиків і шляхів вирішення проблем, пов’язаних з грошовою допомогою.

Від початку повномасштабного вторгнення міжнародні гуманітарні організації, які працюють в Україні, надали грошову допомогу постраждалим від війни громадянам на суму: у 2022 році – 1,2 млрд $, охопивши 5,6 млн бенефіціарів, у 2023 році – 680 млн $ (4,02 млн бенефіціарів), у 2024 році – 151,98 млн $ (534 591 бенефіціарів)

За період з лютого 2022 року по середину червня 2024 року ADRA Ukraine у межах 17 різних проєктів надала грошову допомогу вразливому населенню на суму 613,9 млн гривень (17,4 млн $), цю допомогу отримали 86 120  бенефіціарів. Серед усіх гуманітарних організацій, що працюють в Україні, ADRA Ukraine посідає 15 місце за розміром фінансової допомоги.

Інші новини:

Інші новини: