Категорія: НовиниОпубліковано: 05.04.2023

Post title getting code

Згідно з Меморандумом благодійна організація продовжить підтримувати Ірпінську громаду, яка постраждала внаслідок бойових дій. Зокрема, у межах проєкту відновлення житла ірпінці, чиї будинки постраждали від ракетних ударів, зможуть отримати сертифікати на придбання будівельних матеріалів від ADRA Ukraine.

Щоб подати заявку на отримання сертифікатів, жителі Ірпеня можуть звертатися за номерами гарячої лінії:
+38 067 333 17 52
+38 093 170 67 39
+38 050 615 57 50

Просимо звернути увагу, що всі отримані заявки будуть передані для подальшого моніторингу та перевірки відповідності критеріям надання допомоги за умовами проєкту.

Крім того, у межах співпраці ADRA Ukraine готова допомогти кільком ОСББ із відновленням пошкоджених дахів та утепленням фасадів відповідно до списку, сформованого в співпраці з міською владою. Також ірпінці та внутрішньо переміщені особи, які проживають в регіоні, будуть і надалі отримувати гуманітарну та соціальну допомогу від організації.

Нагадаємо, що від початку повномасштабної війни ADRA Ukraine вже надала допомогу мешканцям Ірпеня у вигляді:

• 8 230 продовольчих наборів;
• 306 пайків першої необхідності;
• 500 наборів дитячого харчування;
• 8 тонн засобів гігієни;
• 7 тонн засобів дитячої гігієни;
• 6 тонн побутової хімії;
• 13,5 тонн одягу.

Також домогосподарства Ірпеня отримали сертифікати на придбання будівельних матеріалів на загальну суму 1 206 500 грн.

Благодійна організація щодня продовжує підтримувати найбільш вразливі категорії населення по всій Україні та охоплює такі напрями допомоги як фінансова, продовольча і непродовольча, транспортна (у вигляді евакуаційних та соціальних перевезень), психологічна, юридична та надання прихистків.

Інші новини:

Інші новини: