Категорія: НовиниОпубліковано: 28.10.2022

Post title getting code

Триває проєкт екстреної продовольчої допомоги ADRA Ukraine за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP). Сьогодні десятки тисяч людей у 10 областях України мають можливість отримувати необхідні продукти харчування. Серед них і населені пункти, які тривалий час знаходились в ізоляції. Враховуючи показники допомоги, яка була реалізована цього тижня, за весь час проєкту роздали близько 12 549 575 буханок хліба та понад 1 647 430 продуктових наборів різного призначення.

Напрям фінансової допомоги в межах одразу декількох проєктів сягнув нових позначок. Зараз реалізується етап перевірки прийнятих заявок та безпосередній етап виплат. Станом на сьогодні понад 29 800 осіб вже отримали фінансову допомогу. Загальна сума виплат становить 198 554 580 грн.

У межах соціально-психологічного напряму проєкту ADRA Ukraine за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office — GFFO) 18 жовтня відбувся тренінг для дітей за участю психолога Юлії Приймак у місті Полтаві. Метою тренінга була корекція відчуття тривожності та страхів у дітей, які разом зі своїми родинами перебувають у прихистку для переселенців у цьому місті. Учасники виконували різноманітні завдання і вчилися створювати відчуття безпеки та захищеності.

Працівники ADRA Ukraine регулярно обмінюються досвідом з колегами з усього світу за допомогою воркшопів та спільних заходів. У вересні до команди ADRA Ukraine завітали представники ADRA Canada та ADRA Germany. Завдяки візиту колег з ADRA Slovakia спільними зусиллями провели видачу продовольчої допомоги для переселенців у Чернівецькій та Закарпатській областях. У місті Києві 3 жовтня відбувся воркшоп під назвою «After Action Review». Команда визначала ефективність діяльності благодійної організації під час воєнного конфлікту, аналізувала реалізовані активності та прогнозувала нові. Своїм досвідом та порадами під час заходу поділився Роберт Паттон, аналітик та представник ADRA International.

Інші новини:

Інші новини: