Опубліковано: 12.08.2022Категорія: Новини

Триває проєкт екстреної продовольчої допомоги ADRA Ukraine за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP). Сьогодні десятки тисяч людей у 12 областях України мають можливість отримувати необхідні продукти харчування. У липні підтримку отримала ще одна область — Черкаська. Загалом на даний момент активно працює 340 пунктів роздачі продуктів харчування. Станом на сьогодні допомога в межах проєкту сягнула нових позначок, за весь час роздали близько 7 576 740 буханок хліба та понад 711 000 продуктових наборів різного призначення.

Напрям фінансової допомоги в межах одразу декількох проєктів сягнув нових позначок. Наразі реалізується етап перевірки прийнятих заявок та безпосередній етап виплат. Протягом цього тижня допомогу отримали 2 200 осіб, що складає загальну суму 14 652 000 грн. Станом на сьогодні понад 20 000 осіб вже отримали фінансову допомогу.

Зараз реалізується ще один проєкт ADRA Ukraine за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office — GFFO).
Проєкт за підтримки GFFO діє за наступними напрямами:
— соціальні перевезення;
— психосоціальна підтримка;
— грошова допомога;
— сприяння ремонтним роботам в центрах захисту.

У межах евакуаційного напряму триває діяльність проєкту соціального транспорту та евакуації, що фінансується Гуманітарним фондом для України. На початку серпня в Апостолівській та Зеленодольській громадах Криворізького району Дніпропетровської області відбулися перші рейси соціальних маршрутів. Загалом в громадах діють дев’ять соціальних маршрутів, які охоплюють 20 населених пунктів. Станом на сьогодні ADRA Ukraine забезпечує безперебійне курсування 40 соціальних маршрутів у десяти громадах Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей.