Категорія: НовиниОпубліковано: 02.09.2022

Post title getting code

У серпні проєкт екстреної продовольчої допомоги за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) розпочав реалізацію ще одного виду продуктової допомоги та здобув нових позначок за всіма напрямами. Зокрема, команда ADRA Ukraine роздала 2 598 475 буханок хліба. Одинадцять областей, серед яких Запорізька, Полтавська, Луганська, Донецька, Миколаївська, Харківська та інші, отримали 199 575 продуктових наборів різного призначення. У межах нового виду допомоги бенефіціарам видали 73 684 продовольчих сертифікати в Чернігівській та Сумській областях.

У період з 31 липня по 15 серпня відбулася роздача продовольчих наборів переселенцям за підтримки ADRA Slovakia одразу в трьох областях України, серед яких Тернопільська, Івано-Франківська та Чернівецька. У 18 населених пунктах роздали 1 320 наборів із розрахунку один на сім’ю. Ця допомога охопила близько 4 000 осіб.

Напрям психологічної допомоги продовжує свою реалізацію в межах декількох проєктів ADRA Ukraine. У серпні група психологів відвідала місто Дніпро, де провела шість зустрічей у форматі груп підтримки для переселенців з гарячих точок України, а саме — з міст Харкова, Лисичанська, Сєвєродонецька, Бахмута, Маріуполя, смт Великої Новосілки тощо. У серпні психологічну підтримку отримали майже 1 000 нових бенефіціарів, серед яких велику кількість складають жінки, діти та люди літнього віку. Загалом від початку реалізації напряму допомогу отримали близько 5 000 осіб.

ADRA Ukraine у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund у тісній взаємодії з органами місцевої влади та підрозділами ДСНС сприяє евакуації мирного населення з Донецької області, надаючи транспорті послуги на безоплатній основі. Минулого тижня відбулася евакуація мирного населення з міста Торецька, яке наразі перебуває під обстрілами. На сьогодні з лютого 2022 року транспортом ADRA Ukraine евакуювалися більш ніж чотири тисячі осіб. Евакуація здійснюється переважно у м. Дніпро, де є можливість безпечного проживання та триває рух евакуаційних потягів.

Інші новини:

Інші новини: