Категорія: НовиниОпубліковано: 25.11.2022

Post title getting code

ADRA Ukraine відновила видачу продовольчих сертифікатів у Сумській області в межах проєкту екстреної продовольчої допомоги постраждалому населенню України за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН. Допомога розповсюджується на населені пункти Сумської області, серед яких Суми, Глухів, Шостка, Ромни, Конотоп, Тростянець, Лебедин, Білопілля та Краснопілля.
Видача продовольчих сертифікатів відбувається за заздалегідь сформованими та затвердженими списками за відповідними категоріями.
Продовольчий сертифікат дає змогу купити продовольчі або непродовольчі товари у магазинах «Сільпо», Le Silpo, Fozzy, «Фopa», «Thrash!Траш!». Сума одного сертифікату становить 500 грн.

Жителі Святогірської громади (Донецька область) отримали доступ до інфраструктури завдяки соціальному маршруту від ADRA Ukraine. Транспортна допомога надається в межах проєкту LEAP за сприяння уряду Канади. За період ведення активних бойових дій інфраструктура у громаді була зруйнована, мешканці не мали доступу до базових потреб. Завдяки соціальним рейсам від ADRA Ukraine жителі громади тепер можуть дістатися до медичних, банківських, соціальних та адміністративних установ.
У разі потреби в евакуації можливе транспортування людей до залізничного вокзалу м. Краматорська або до м. Покровська.

Психологи ADRA Ukraine провели групову програму «Вечір Надії» в смт Калита Київської області. Захід, що відбувся в межах проєкту LEAP за сприяння уряду Канади, був розрахований на людей різних категорій та вікових груп. Важливою частиною зустрічі було безпосереднє спілкування людей за столиками. Співробітники ADRA Ukraine розкрили актуальні питання, як знаходити опору в складні часи і навчитися налаштовуватися на позитив. У програмі зустрічі використовувалися елементи музичної та арт-терапії.

Інші новини:

Інші новини: