Post title getting code

Протягом всього часу допомога постраждалим внаслідок військових дій надається одразу в декількох напрямах: продовольча та непродовольча допомога, надання ліків, евакуаційні перевезення, надання прихистків та сприяння у відновленні пошкоджених будинків, ремонт дверей тощо.

На сьогодні допомогу в напрямі евакуації отримали близько 4 500 осіб, тимчасовий прихисток — понад 35 000 людей, продовольчу підтримку — понад 17 000 людей.

Один із напрямів допомоги — сприяння у відновленні будинків та дверей, пошкоджених внаслідок бойових дій.
Відбувається ремонт взламаних дверей, зокрема в містах Буча та Гостомель.
Волонтери проєкту займаються рихтуванням, встановленням, блокуванням дверей, а також заміною замків у дверях, які були пошкоджені внаслідок взлому під час тимчасової окупації.
Перевага надається найбільш вразливим верствам населення, серед яких пенсіонери, малозабезпечені та багатодітним сім’ї, люди з інвалідністю тощо.

Мешканци трьох сіл на Черкащині отримали грошові сертифікати на придбання будівельних матеріалів для відновлення домівок.
На Київщині волонтери проєкту закупили та роздали предмети першої необхідності для відновлення зруйнованих будинків місцевого населення.

Завдяки проєкту Hope for Ukraine близько 60 тисяч осіб вже отримали та продовжують отримувати нашу допомогу по всій Україні.

Опубліковано: 23.06.2022

Інші новини:

Інші новини: