Категорія: НовиниОпубліковано: 16.09.2022

Post title getting code

Психологи ADRA Ukraine розпочали свою діяльність на Житомирщині за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office — GFFO). Безкоштовна психологічна допомога реалізується за декількома напрямами: індивідуальні психологічні консультування, які розпочались з 14 вересня, та соціально-психологічна підтримка — групові тренінги та лекції (старт цього напряму буде анонсований найближчим часом у соцмережах та на офіційному сайті).

Успішно добіг кінця один з видів допомоги у межах проєкту ADRA Ukraine за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН — сертифікати на придбання продовольчих та непродовольчих товарів номіналом 500 грн, з розрахунку три сертифікати загальною сумою 1 500 грн на одну людину в Чернігівській та Сумській областях.

За весь час реалізації цього виду допомоги благодійна організація охопила 45 637 осіб, видала 138 737 сертифікатів на загальну суму 69 368 500 грн. Таким чином ADRA Ukraine реалізувала повний обсяг сертифікатів, якій профінансували партнери для підтримки соціально вразливих категорій населення на території України. Інші види продовольчої допомоги у межах проєкту тривають.

У межах евакуаційного напряму триває проєкт у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund. Основною метою якого є евакуація людей з гарячих точок та забезпечення доступу до життєво необхідних послуг за допомогою соціального транспорту.

Станом на сьогодні з лютого 2022 року завдяки проєкту допомогу отримали понад 26 000 осіб, серед них понад 5 тисяч були евакуйовані до більш безпечних місць. Загалом за весь час реалізації евакуаційного напряму транспортом від ADRA Ukraine перевезли близько 38,5 тисяч людей. Робота триває.

Інші новини:

Інші новини: