Категорія: НовиниОпубліковано: 20.03.2024

Post title getting code

У Поливанівському психоневрологічному інтернаті, розташованому в Дніпропетровській області, мешкають понад 100 дівчат з вадами розвитку. Психологи проєкту LEAP, що реалізується ADRA Ukraine за підтримки Уряду Канади та канадського представництва ADRA, 9 березня відвідали цей заклад. Вони провели майстер-класи для мешканок інтернату та привітали їх зі святом 8 березня, подарували гарний настрій та приємні враження.

Спеціалісти проєкту робили разом з дівчатами поробки на весняну тему, а саме — вази з квітами (шаблони приготували заздалегідь, це понад 1 100 квітів та 117 ваз). Мешканки інтернату мають інтелектуальні та фізичні порушення, тому не можуть самостійно зробити таку поробку, адже відповідають нормам дитини 2–3 років. Але кожна з них хотіла взяти участь у створенні вази з квітами, тому гості з ADRA Ukraine максимально спростили їм роботу.

Поки проходив майстер-клас з психологинею Лолітою Гета, де дівчата робили поробки, інша психологиня Юлія Несвицька провела з дівчатами різноманітні ігри-руханки, також адаптовані під інтелектуальні та фізичні можливості мешканок інтернату.

Інші новини:

Інші новини: