Категорія: НовиниОпубліковано: 09.05.2022

Post title getting code

Одним з поточних проєктів ADRA Ukraine є надання мікрогрантів тим організаціям або закладам, які ініціювали власні проєкти допомоги в гуманітарній сфері. На даний момент благодійники вже активно реалізують 15 грантових проєктів, спрямованих на підтримку населення у найбільш постраждалих і важкодоступних регіонах або допомогу тим, хто виїхав із цих регіонів.

Через бойові дії на території раніше мирних населених пунктів України багато громадян були вимушені покинути свої будинки та шукати прихисток на Західній Україні. Тому гостро постало питання щодо організації та створення тимчасових прихистків для внутрішньо переміщених осіб.

Так, у Чернівецькій області за підтримки грантів допомогу надають центри прийому переселенців: табір Your Camp та природно-оздоровчий комплекс «Буковинська Черешенька». Біля міста Мукачево — санаторій «Сонячні Карпати», який приймає та розміщує родини для тимчасового проживання.

Грантова допомога передбачає ремонт та облаштування кризових центрів з прийому переселенців у містах Вінниця та Кам’янець-Подільський. Фінансову підтримку отримав пансіонат «Барвінок» у Львівській області.
Основною метою допомоги християнської школи «Щасливе місто» у місті Тячів Закарпатської області є розміщення переселенців. Табірна база у селі Сувид Київської області також розміщує евакуйованих людей на постійній та тимчасовій основі.

Грантову допомогу отримав приватний виш Український гуманітарний інститут, що в місті Буча Київської області. Кошти ідуть на матеріально-технічне забезпечення, пов’язане з розвезенням гуманітарної допомоги та відновленням майна кампусу УГІ, яке постраждало внаслідок бойових дій. Допомогу отримують особи, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Громадська організація «Я — бучанець» працює в Бучанській міській територіальній громаді. Завдяки отриманому гранту вона відновлює пошкоджені війною помешкання та надає інформаційну підтримку мешканцям громади.

Допомогу незахищеним верствам населення в Закарпатській області у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни реалізує Закарпатський обласний благодійний фонд «Карітас Святого Мартіна».

Клініка «Ангелія», яка надає медичну підтримку постраждалим українцям, отримала грант на подальшу реалізацію проєкту «Мобільна клініка». Завдяки мобільним виїздам ще більше людей отримують консультації лікарів, результати аналізів, медикаментозну допомогу та інше.

Благодійна організація «Вихід Є!» надає психосоціальну допомогу внутрішньо переміщеним особам в Полтавській області.

Відділення Церкви адвентистів сьомого дня в Україні в Східно-Дніпровському регіоні облаштовує транзитні пункти для прийому переселенців, а також евакуює людей зі східних та південних регіонів країни. Київське відділення цієї церкви реалізує проєкт, що допомагає киянам та гостям столиці психологічно та емоційно адаптуватися до кризової ситуації. Також проєкт передбачає комплексну допомогу, яка охоплює базові потреби людей. Відділення церкви в Південному регіоні забезпечує продуктами харчування людей, які постраждали внаслідок воєнних дій у містах Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Інші новини:

Інші новини: