Категорія: НовиниОпубліковано: 27.07.2022

Post title getting code

Двадцять четвертого липня в місті Києві команда психологів ADRA Ukraine провела ще один захід з психологічної підтримки вимушено переміщених осіб зі сходу України. Тематична програма під назвою «Фруктовий вечір» була розрахована безпосередньо на жінок та містила тренінги від психологів, як створювати та підтримувати гарний настрій. Ведучі розповіли про гормони настрою, тактильний прояв почуттів та вплив обіймів, а також показали практичні вправи.

Учасники дізналися корисну інформацію про важливість активного способу життя та його вплив на настрій і психічний стан. Відвідали майстер-клас косметолога, отримали рекомендації щодо улюбленого хобі від майстрині хендмейду.

Загальна атмосфера турботи та теплоти допомогла учасницям проявити весь спектр емоцій від сліз до посмішки. Команда психологів отримала позитивні відгуки та побажання продовжити такі зустрічі в майбутньому.

Лише за минулий тиждень у межах проєкту DANIDA психологи надали психосоціальну підтримку 672 особам, постраждалим від війни. Відбулися зустрічі для дітей і підлітків, лекції для дорослих на теми «Тривожні розлади в дітей молодшого шкільного віку», «Долаючи лихо», «Регуляція емоційного стану», «Як впоратись з емоціями», «Синдром вцілілого» та інші. Команда проєкту провела дитячо-батьківський захід, арттерапію для дорослих та ряд індивідуальних консультацій.

Якщо ви відчуваєте напруження, емоційне вигорання, втому, депресію, долучайтесь до телеграм-каналу з актуальною інформацією про наші заходи та можливістю записатись на індивідуальні консультації: https://t.me/+ATB0i9rxxeNiNTli.

Інші новини:

Інші новини: