Категорія: НовиниОпубліковано: 26.07.2023

Post title getting code

У межах проєкту за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН в місті Запоріжжі 25 липня відбулася видача продовольчих наборів переселенцям з Малатокмачанської і Федорівської територіальних громад Пологівського району Запорізької області (який більше не є доступним для надання гуманітарної допомоги). Внутрішньо переміщені особи з Малатокмачанської ТГ отримали 340 наборів, Федорівської — 100.

Кожен такий продовольчий набір розрахований на місяць для однієї особи. Він важить близько 13 кг і містить макарони, м’ясні консерви, сіль, цукор, консервовану квасолю, борошно та олію. Загалом у Запоріжжі в липні планується видати 32 тисячі наборів представникам вразливих верств населення, як місцевим мешканцям, так і переселенцям, що проживають у місті. Більшість цих наборів уже видана бенефіціарам.

Крім того, у межах проєкту за підтримки ВПП ООН одним з видів допомоги є екстрена продовольча допомога — набори готової для споживання їжі (що складаються з буханки хліба, двох м’ясних консервів та однієї банки квасолі). У липні волонтери ADRA Ukraine вже розповсюдили в районах Запорізької області, розташованих поблизу лінії фронту, 12 тисяч таких наборів, розрахованих на 6 тисяч бенефіціарів.

Інші новини:

Інші новини: