Категорія: НовиниОпубліковано: 23.05.2023

Post title getting code

У межах проєкту за підтримки партнерів мережі ADRA (представництв організації в Німеччині ADRA Deutschland e.V., Китаї ADRA China, Чехії ADRA CZ, Франції ADRA France, Італії ADRA Italia, Норвегії ADRA Norge, Португалії ADRA Portugal, Австралії ADRA Australia), а також ADRA International ADRA International благодійна організація ADRA Ukraine продовжує допомагати людям, чиє житло постраждало внаслідок бойових дій. Нещодавно допомогу у вигляді сертифікатів на відновлення житла отримали ще 25 родин смт Бородянки, що на Київщині.

Бородянка — селище, яке зазнало значних руйнувань на початку повномасштабного вторгнення. Багато будинків були зруйновані вщент — населений пункт став одним із найбільш постраждалих в регіоні. До початку повномасштабної війни в Бородянці проживало майже 13 тисяч людей, більша частина з яких опинилася або взагалі без житла, або ж лишилася з будинками, непридатними для проживання, і потребує допомоги у їх відновленні.

Проєкт також допоміг людям з інших регіонів, які втратили свій дім, надавши прихистки, забезпечені усім необхідним для комфортного проживання.

Інші новини:

Інші новини: