Категорія: НовиниОпубліковано: 24.11.2022

Post title getting code

Психологи ADRA Ukraine провели групову програму «Вечір Надії» в смт Калита Київської області. Захід, що відбувся 13 листопада
в межах проєкту LEAP за сприяння уряду Канади, був розрахований на людей різних категорій та вікових груп.

Програма проходила у форматі «за чашкою чаю» задля створення комфортної та затишної атмосфери. Важливою частиною зустрічі було безпосереднє спілкування людей за столиками. Учасники знайомилися один з одним, обмінювалися адресами та телефонами, а також разом обговорювали питання, що турбують багатьох. У рубриці «Поради психолога» співробітники ADRA Ukraine торкалися разом з учасниками актуальних тем та застосовували елементи тренінгу «Неокуповані душі» та «Позитивне мислення».
Завдяки чому розкрили важливі питання, як знаходити опору в складні часи і навчитися налаштовуватися на позитив.

У програмі зустрічі також використовувалися елементи музичної терапії та арт-терапії. Учасники ділились особистими враженнями та висловлювали вдячність за проведений захід.

Благодійна організація ADRA Ukraine в межах проєкту за сприяння уряду Канади «Рятувальна евакуація, допомога та захист (LEAP) в Україні, Молдові, Румунії» надає безкоштовну психологічну підтримку різним категоріям людей, які постраждали від воєнного конфлікту.

Звернутися по психологічну допомогу можна за номерами телефонів:
+38 050 010 4669
+38 050 010 5978

Або в телеграм-каналі за посиланням:
https://t.me/+ffI_G_p-9bc2OGNi

Інші новини:

Інші новини: