Категорія: НовиниОпубліковано: 25.04.2023Перегляди: 1178

Post title getting code

Нещодавно відбувся захід, присвячений 30-й річниці норвезького представництва ADRA (ADRA Norge), який відвідали понад 500 партнерів з усього світу.

Представники ADRA Ukraine Артем Діхтярук та Олександр Діхтярук в межах окремого виступу подякували партнерам з Норвегії від імені кожного жителя України, який отримав допомогу. Адже норвезьке представництво ADRA з перших днів війни виявило свою небайдужість та надало значну підтримку, як моральну – проявивши співчуття та небайдужість, так і фізичну та матеріальну. Норвезькі партнери були щодня з нами на зв’язку й ми були впевнені, що не лишилися з бідою наодинці.

Під час заходу наші представники також отримали зворотний зв’язок щодо співпраці від партнерів, які відзначили професійність команди ADRA Ukraine та високі стандарти роботи, яких дотримується наша організація.

Крім того, у межах робочого візиту до Норвегії відбулася зустріч у Міністерстві закордонних справ, де представники ADRA та уряду обговорювали гуманітарну ситуацію в Україні, актуальні виклики, майбутні проєкти та плани на новий фінансовий рік. Говорили також про найбільш актуальні потреби, які сьогодні постають перед населенням України, зокрема, про активності в межах відновлення та розвитку постраждалих територій.

Особливу увагу приділили питанням допомоги тим регіонам, які звільняються від окупації. На прикладі Херсона наші представники розповіли про те, що організація була однією з перших у місті, хто надавав допомогу мешканцям після деокупації. Важливо, що партнери почули про проблематику цих територій не просто від очевидців подій, а безпосередньо від людей, які самі перебували в окупації.

Також говорили про досвід співпраці з іншими іноземними донорами й такі напрями допомоги як встановлення водоочисних систем, евакуацію населення, психологічну допомогу тощо.

Представники ADRA Ukraine також висловили щиру подяку партнерам мережі ADRA в низці країн, а також ADRA International за безперервну допомогу від початку повномасштабної війни та підтримку всього постраждалого населення України, зокрема найбільш вразливих категорій людей.

Інші новини:

Інші новини: