Категорія: НовиниОпубліковано: 12.04.2022

Post title getting code

Об’єднаний проєкт отримав назву HopeForUkraine. Завдяки йому допомога надійшла в лікарні та центри розміщення переселенців таких важкодоступних сьогодні міст як Харків, Чернігів та Новомосковськ.

Медичні заклади отримали партії шприців, джгутів, гіпсових бинтів, обезболюючих, дефіцитних препаратів для інсулінозалежних та вагітних жінок, засобів для першої медичної допомогти та проведення термінових операцій. Ці медикаменти врятували вже не одне людське життя, за що працівники лікарень неодноразово передавали через волонтерів щиру вдячність.

Для переселенців, які часто тікають зі своїх домівок без будь-яких речей першої необхідності, в центрах розселення названих міст підготували комфортні спальні місця, роздали теплі речі, продукти та засоби особистої гігієни.

HopeForUkraine – проєкт, що об’єднує зусилля Телеканалу «Надія» та ADRA Ukraine (Адвентистського агентства допомоги та розвитку в Україні) задля швидкої та ефективної допомоги потерпілим українцям. Більше місяця кожного дня команда проєкту займається покупкою, формуванням, доставкою та роздачею необхідних засобів для життя й порятунку тисяч людей в гарячих точках України.

Інші новини:

Інші новини: