Категорія: НовиниОпубліковано: 26.10.2022Перегляди: 1310

Post title getting code

ADRA Ukraine є частиною всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA), що здійснює свою діяльність у більш ніж 130 країнах світу. Одним із важливих пунктів розвитку нашої команди є воркшопи та зустрічі з працівниками інших представництв ADRA задля обміну досвідом та вдосконалення діяльності організації, які проводяться на регулярній основі.

Так, у вересні до команди ADRA Ukraine завітали представники ADRA Canada. У ході візиту вони обговорили актуальні питання та особливості діяльності організації в умовах воєнного конфлікту, відвідали бенефіціарів та побачили роботу команди. У жовтні до України для співпраці приїхали представники ADRA Germany. А завдяки візиту колег з ADRA Slovakia спільними зусиллями провели видачу продовольчої допомоги для переселенців у Чернівецькій та Закарпатській областях.

Третього жовтня у місті Києві відбувся воркшоп для працівників ADRA Ukraine під назвою «After Action Review». Команда визначала ефективність діяльності благодійної організації під час воєнного конфлікту, аналізувала реалізовані активності та прогнозувала нові. Своїм досвідом та порадами під час заходу поділився також Роберт Паттон, аналітик та представник ADRA International.

Команда ADRA Ukraine — це професіонали в різних сферах: координатори напрямів, менеджери проєктів, PR-відділ, фінансовий відділ, відділ моніторингу та оцінки, кол-центр та багато інших. І кожен з нас робить все можливе, аби підтримувати нужденні та вразливі верстви населення, покращувати їхнє життя та допомагати в подоланні складних життєвих ситуацій.

Інші новини:

Інші новини: