Категорія: НовиниОпубліковано: 14.08.2023

Post title getting code

Її заява, розміщена 14 серпня на сайті ООН в Україні, є реакцією на ескалацію ударів на півдні України, у тому числі по Херсонській та Одеській областях. Деніз Браун констатує загибель багатьох мирних громадян України від невибіркових ударів Російської Федерації. За її словами, «удари також вплинули на роботу гуманітарних організацій та нашу здатність допомагати постраждалим від наслідків війни». Зокрема, мова йде про інцидент у місті Бериславі, що стався 11 серпня: «У п’ятницю наші колеги з громадської організації ADRA були змушені припинити розподіл життєво необхідної допомоги після того, як їхній склад та автомобілі були пошкоджені внаслідок обстрілу Херсонщини».

Гуманітарна координаторка підсумовує: «Мирні мешканці та цивільна інфраструктура повинні бути захищені: вони не мають бути мішенню».

Більш детально про атаку російського дрона на склад ADRA Ukraine в Бериславі повідомляв сайт благодійної організації.

Пані Деніз Браун — канадська дипломатка. Координаторка системи ООН в Україні, гуманітарна Координаторка (з 2022). «Пані Браун займала різні керівні посади в ООН у сферах гуманітарної координації, миротворчої діяльності, готовності до надзвичайних ситуацій і регіональної координації як у штаб-квартирі, так і на місцях. Її робота охоплювала Афганістан, Камбоджу, ЦАР, Гаїті, Ірак, Кенію, Нігер і Сомалі. Вона також працювала в штаб-квартирі та регіональних офісах у Дакарі, Римі та Нью-Йорку» (Вікіпедія).

Інші новини:

Інші новини: