Post title getting code

Сьомого липня в Біленьківській громаді Запорізького району Запорізької області відбувся перший рейс ще одного соціального маршруту від ADRA Ukraine (https://www.adra.ua/), реалізований у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund (https://www.unocha.org/ukraine/about-uhf). Ця громада нараховує майже 10 тисяч мешканців, з яких близько тисячі переселенців. Потреба в соціальному маршруті виникла відтоді, як з початком активізації бойових дій у лютому 2022 року тут припинилось транспортне сполучення.

«Села нашої громади розташовані досить розгалужено, — каже голова села Біленьке Світлана Зачепило, — деяким людям потрібно подолати майже 100 кілометрів, щоб отримати медичні чи соціальні послуги. Для пенсіонерів та переселенців це вкрай важко, враховуючи ситуацію. Але завдяки нашій співпраці з ADRA Ukraine люди зможуть абсолютно безкоштовно вирішити багато нагальних питань. Від імені всіх мешканців громади висловлюю вам велику вдячність за цей проєкт».

Загалом у громаді діє два соціальних маршрути по два рази на тиждень, що охоплюють дев’ять населених пунктів. Запис на безкоштовний рейс проводять старости.

З питань роботи соціального рейсу можна звернутись на гарячу лінію проєкту: +38 (050) 572 04 07 та +38 (067) 203 62 48.

Станом на 22 липня 2022 року ADRA Ukraine забезпечує безперебійне курсування 30 соціальних маршрутів у восьми громадах Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. З лютого цього року в межах проєкту до безпечних місць евакуювали 3 013 осіб, доступ до життєво необхідної інфраструктури надали 9 878 особам.

Опубліковано: 26.07.2022

Інші новини:

Інші новини: