Категорія: НовиниОпубліковано: 25.07.2023

Post title getting code

У межах проєкту LEAP за підтримки уряду Канади триває безкоштовна транспортна допомога для маломобільних людей, які повертаються до своїх населених пунктів з евакуації. Так, 30 червня благодійна організація перевезла каретою швидкої допомоги 85-річну Марію Савелівну в супроводі її доньки від кордону в селі Шегині Лвівської області до міста Миколаєва.

Жінка з минулого року перебувала в евакуації за кордоном, але як тільки безпекова ситуація в Миколаєві покращилася, вирішила повернутися додому. У кінці травня її донька Антоніна Іванівна звернулася на гарячу лінію ADRA Ukraine з проханням про транспортну допомогу для матері в межах України. Перевезення організували, як тільки Марія Савелівна опинилася на українському кордоні.

Благодійна організація здійснює перевезення людей, які мають потребу повернутися з евакуації додому, у випадках, якщо в цих населених пунктах немає активних бойових дій. Рейси формуються залежно від кількості заявок — від 10 осіб для звичайних маршрутних автобусів та 2 особи для спеціалізованого транспорту (маломобільна людина та особа, що супроводжує).

Щоб залишити ваш запит на повернення з евакуації, будь ласка, звертайтеся за номерами:
+38 050 572 04 07
+38 067 203 62 48

Графік роботи лінії — з 09:00 до 18:00.
Вихідний: субота.

Інші новини:

Інші новини: