Категорія: НовиниОпубліковано: 09.04.2024Перегляди: 278

Post title getting code

У центрі захисту й підтримки ADRA Ukraine в м. Житомирі 8 квітня відбувся арт-терапевтичний тренінг на тему «Шлях до себе» (Я до війни, Я зараз, Я в майбутньому) за участю психологині Юлії Залуцької. Зустріч, метою якої було відновлення особистої ідентичності, відвідали жінки-переселенки з Донецької, Луганської та Херсонської областей, що постраждали від війни. Подія стала можливою завдяки підтримці Aktion Deutschland Hilft та німецького представництва ADRA у межах проєкту PEACE.

Учасниці тренінгу малювали, асоціювали себе з предметами з крамниці, ідентифікували з кожним намальованим елементом, створювали оповідання, наратив; переглядали кінофрагмент, аналізували його. Завдяки цій зустрічі жінки отримали досвід розповіді про себе в новому часі свого життя. Вони гармонізували свій емоційний стан, сформували довіру до себе, виявили власні ресурси, а також поділилися своїми відео-відгуками від тренінгу.

Запрошуємо всіх, хто потребує допомоги, завітати до центру захисту та підтримки ADRA Ukraine за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 60.

Контакти:
Центр захисту та підтримки:
+38 050 424 78 29

Психолог (консультації телефоном, офлайн, онлайн, виїзні тренінги) за попереднім записом за номером:
+38 095 276 04 91

Час роботи:
Понеділок – четвер: 9:00–17:45
П’ятниця: 9:00–14:00
Субота, неділя: вихідний

Інші новини:

Інші новини: