Категорія: НовиниОпубліковано: 22.11.2022Перегляди: 951

Post title getting code

П’ятнадцятого листопада відбувся перший соціальний рейс з міста Святогірська Донецької області, яке три місяці перебувало під окупацію. Транспортна допомога надається в межах проєкту LEAP за сприяння уряду Канади.

За період ведення активних бойових дій велика кількість житлових будинків у м. Святогірську була частково або повністю пошкоджена. У громаді зруйнована інфраструктура, відсутнє транспортне сполучення, через що в мешканців немає доступу до базових потреб: медичних та соціальних послуг. Незважаючи на це, у Свягогірській громаді наразі проживає близько 2000 жителів.

Завдяки соціальним рейсам від ADRA Ukraine жителі громади тепер мають доступ до медичних, банківських, соціальних та адміністративних установ.
У разі потреби в евакуації наші соціальні рейси зможуть надати підтримку в транспортуванні людей до залізничного вокзалу м. Краматорська або до м. Покровська.

У межах проєкту LEAP, що реалізується за сприяння уряду Канади, діють декілька напрямів допомоги — надання психологічної підтримки та транспортні перевезення. Останній напрям містить евакуацію з прифронтових зон та соціальні перевезення населення. Станом на сьогодні транспортна допомога охоплює вісім областей: Харківську, Дніпропетровську, Луганську, Донецьку, Київську, Херсонську, Миколаївську та Запорізьку області.

Інші новини:

Інші новини: