Категорія: НовиниОпубліковано: 28.09.2023

Post title getting code

Продовжуємо невелику серію публікацій про центри захисту та підтримки (protection centres), які працюють в межах проєкту GFFO ADRA Ukraine за фінансової підтримки ADRA Deutschland. Раніше ми повідомляли про Центр захисту та підтримки в м. Вінниці. Сьогодні розповімо про Центр захисту та підтримки ADRA Ukraine в м. Дніпрі.

Стіни цього закладу «бачили» найбільше сліз, «чули» найбільше болючих історій втрат та людського горя. Центр захисту та підтримки в м. Дніпрі став оплотом для більшості щойно евакуйованих із зони бойових дій внутрішньо переміщених осіб. Він був транзитним центром для їх короткотривалого перебування.

У цьому місці вони отримують юридичну підтримку, тут їх розраджує психолог та саме тут за підтримки фасилітатора вони шукають житло, купують квитки, вкладають спати дітей та просто «видихають». З часом кожен з клієнтів центру підтримки, адаптуючись до нового місця, знизивши ситуаційну тривожність, уже не так гостро потребує візитів до центру, але люди, які його відвідали в найскладніший час, стають рідними та близькими.

Центр підтримки у м. Дніпрі має найбільшу кількість звернень від осіб, евакуйованих з небезпечних територій, проте він залишається світлим та сонячним. Усі фото з цього закладу надзвичайні… І справа, мабуть, не у великій кількості світла — він освітлений турботою та щирим співчуттям. Protection Centre ADRA Ukraine у м. Дніпрі — «промінчик надії» для всіх, хто колись потрапляв у його стіни. Тут радо зустрічають всіх, хто потребує допомоги та підтримки в цей нелегкий час.

Заклад працює в межах проєкту GFFO, який реалізує ADRA Ukraine за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та німецького представництва ADRA.

Центр розташований за адресою:
м. Дніпро, вул. Казакова, 2-Д, офіси 102–104.

Телефон центру:
+38 050 424 78 27

Психолог:
+38 050 367 15 72

Читайте також:
Центр захисту та підтримки в м. Вінниці за зручність та комфорт отримав неофіційну назву «Мама центр»

Інші новини:

Інші новини: