Категорія: НовиниОпубліковано: 30.09.2022Перегляди: 6233

Post title getting code

Завдяки соціально-транспортному проєкту в співпраці з Ukraine Humanitarian Fund відбувся соціальний рейс від ADRA Ukraine, яким перевезли людей з інвалідністю до клінічного санаторію «Роща» в смт Пісочині Харківської області для лікування та реабілітації. Натомість іншу групу людей перевезли з санаторію до домівок у м. Лозовій.

Загалом з лютого 2022 року завдяки цьому проєкту транспортну підтримку отримали майже три тисячі осіб з інвалідністю. Всього за останні сім місяців безкоштовними соціальними рейсами скористалися понад 22 тисячі осіб, евакуйовано більше п’яти тисяч людей. Робота триває.

Мешканці міста Буринь на Сумщині, що постраждало внаслідок сильного вітру, отримали від ADRA Ukraine 150 продуктових наборів загальною вагою 17 кг. Допомога реалізувалася в межах проєкту за підтримки Всесвітньої продовольчої програми.

За весь час проєкту такий вид допомоги охопив 12 областей України, станом на сьогодні роздано 1 289 848 продовольчих наборів різного призначення.

Завдяки проєктам ADRA Ukraine, що реалізуються у співпраці з UNICEF, мешканці Дружківки та Мар’їнки Донецької області отримують питну воду та засоби гігієни. Нещодавно допомога надійшла й до міста Ізюм на Харківщині, куди доставили близько 21 000 літрів питної води. Загалом за весь час реалізації проєкту доставили 287 370 літрів води на розлив та бутильованої.

Також у межах проєкту в 12 областях України волонтери роздали близько 10 000 гігієнічних наборів та охопили понад 23 000 осіб.

Продовольчі набори з базовими продуктами харчування та засобами особистої гігієни від ADRA Ukraine надійшли в населенні пункти на Херсонщині — Краснівку, Свободне, Кам’янку, Пригір’я, Кочубеївку. Роздали 1 200 наборів з розрахунку один набор на родину. Допомога реалізується завдяки підтримці ADRA Slovakia.

Загалом від початку проєкту у співпраці з ADRA Slovakia таку продовольчу допомогу в різних регіонах України вже отримали близько 63 488 нужденних осіб.

Інші новини:

Інші новини: