Категорія: НовиниОпубліковано: 18.10.2022Перегляди: 4423

Post title getting code

У Вінниці 9 жовтня пройшов семінар-практикум для переселенців з різних областей України, що відбувся в межах психологічного напряму проєкту LEAP. На заході були присутні понад 40 осіб. Обговорювали актуальні сьогодні питання: «Як досягнути ресурсного стану в умовах воєнних подій» і «Де віднайти сили для особистого життя й допомоги іншим».

Семінар проводила кваліфікований психолог благодійної організації ADRA Ukraine Олена Ниник. Вона не лише ділилася корисною інформацією, але й використовувала арттерапевтичні практики, трансформаційні ігри тощо. Присутні ближче познайомилися один з одним, відчули підтримку й турботу про себе та поділилися власними думками й переживаннями в цей непростий час.

«Мене приємно вразила відкритість та довіра гостей. Вони ділились особистими відчуттями, враженнями та життєвими ситуаціями. Я відчула бажання багатьох зрозуміти власні емоції, викликані воєнними подіями. Стати морально сильними та стабільними, щоб допомагати ближнім, — розповідає психолог зустрічі Олена Ниник. — Дуже багато слів вдячності чула на адресу благодійного фонду ADRA Ukraine, бо всі присутні раніше отримували різні види допомоги від організації. Сподіваюся на продовження таких зустрічей».

Своїми враженнями від семінару поділилась одна з учасниць Любов Нечай, мешканка міста Нова Каховка. «Ніколи не могла подумати, що після пережитого знову зможу сміятися й жартувати. Обов’язково буду використовувати усі надані техніки та поради від спеціаліста», — каже жінка.

Звернутися по психологічну допомогу можна за номерами телефонів:
+38 050 010 4669
+38 050 010 5978

Або в телеграм-каналі за посиланням:
https://t.me/+ffI_G_p-9bc2OGNi

Інші новини:

Інші новини: