Категорія: НовиниОпубліковано: 06.09.2023

Post title getting code

У місті Кременець Тернопільської області 27 серпня відбувся розважально-пізнавальний захід «Сімейний пікнік» для дітей з інвалідністю, сиріт, дітей ВПО і тих, що проживають в тяжких життєвих обставинах. Захід, який провела громадська організація «Зоря надії», відвідали керівник Церкви адвентистів сьомого дня в Україні Станіслав Носов і директор ADRA Ukraine Леонід Рутковський. Леонід Богданович повідомив, що українське представництво ADRA долучилось до фінансування будівництва нового приміщення навчально-реабілітаційного центру для дітей і молоді з інвалідністю, а також для тих, хто постраждав від війни. Це будівництво центру, що є проєктом ГО «Зоря надії» і триває з 2021 року, за словами директора ADRA Ukraine, не залишиться поза увагою благодійної організації.

Громадська організація «Товариство батьків дітей з інвалідністю та їхніх друзів “Зоря надії”» офіційно зареєстрована в 2015 році. Від початку широкомасштабного вторгнення це товариство разом з Церквою адвентистів сьомого дня в Україні надає матеріальну й психологічну допомогу постраждалим від воєнних дій, у тому числі людям з інвалідністю й переселенцям. На сьогоднішній день понад 15 тисяч переселенців отримали продукти й одяг від ГО «Зоря надії». Близько ста українських сімей з дітьми з інвалідністю евакуйовані до Польщі й передані під опіку ГО «Крок за кроком».

ГО «Зоря надії» є також засновником навчально-реабілітаційного центру для дітей і молоді з інвалідністю, що протягом п’яти років уже діє в м. Кременці в невеличкому приватному приміщенні. Тут працюють педагоги, психологи, реабілітологи, що надають допомогу дітям і молоді з інвалідністю, їхнім сім’ям, а також сім’ям, які втратили своїх рідних на війні, переселенцям і їхнім дітям. Проте центр потребує набагато більшого приміщення, будівництво якого почалося в 2021 році і ще не завершене у зв’язку з війною і подорожчанням матеріалів. Основними донорами будівництва є Європейський Союз, програма «Польща — Україна» разом з громадською організацією «Крок за кроком» (Польща). У новому приміщенні центру зможуть отримувати допомогу одночасно 70–100 осіб. Планується розмістити на його території дитячий садочок і школу, де відбуватиметься реабілітація і соціалізація дітей з інвалідністю. Також у центрі планують надавати допомогу воїнам і всім, хто постраждав від наслідків війни. Тому на сьогодні центр має гостру потребу в спеціалістах, працівниках і меценатах, які допоможуть завершити будівництво.

Ключові слова:

Інші новини:

Інші новини: