Категорія: НовиниОпубліковано: 01.12.2022

Post title getting code

У межах проєкту ADRA Ukraine за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office — GFFO) триває напрям соціальних перевезень.

З двадцять сьомого жовтня курсують соціальні рейси в Степненській і Широківській громадах Запорізького району Запорізької області. Маршрути були запропоновані адміністраціями територіальних громад для забезпечення транспортним сполученням 34 населених пунктів. Безкоштовний автобус від ADRA Ukraine курсує два рази на тиждень: у Степненській громаді у вівторок та четвер, у Широківській — у середу та п’ятницю.

Один раз на два тижня відбувається окремий соціальний рейс від ADRA Ukraine, яким перевозять людей з інвалідністю до клінічного санаторію «Роща» в смт Пісочині Харківської області для лікування та реабілітації. Натомість іншу групу людей перевозять з санаторію до домівок у м. Лозовій.
Запит на перевезення надійшов від Управління праці та соціального захисту Лозівської міської ради Харківської області.

У жовтні ADRA Ukraine запустила безкоштовні соціальні рейси в Апостолівській та Зеленодольській громадах Криворізького району Дніпропетровської області. Загалом в цих двох громадах діють дев’ять соціальних маршрутів, що охоплюють 18 населених пунктів. Маршрути були запропоновані адміністраціями міст Зеленодольська та Апостолового.

Станом на сьогодні соціальними рейсами в межах проєкту за підтримки GFFO вже скористалися 1 717 осіб, серед яких переважна кількість — жінки, люди пенсійного віку та особи з інвалідністю.

Інші новини:

Інші новини: